Akcesoria

Profesjonalne i w pełni skuteczne ozonowanie wymaga użycia różnorodnych, dodatkowych akcesoriów do ozonowania. Wszystkie niezbędne akcesoria znajdziesz właśnie w tej kategorii. Możemy Ci zaoferować m.in. ochronne maski do ozonowania z filtrem oraz miernik stężenia ozonu, który pozwala monitorować przebieg dezynfekcji. U nas zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne elementy do skutecznego i bezpiecznego ozonowania mieszkania, biura, pomieszczeń medycznych czy powierzchni usługowo-handlowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Maski ochronne do ozonowania

Profesjonalne ozonowanie to jedna z najskuteczniejszych metod dezynfekcji i oczyszczania pomieszczeń. Największą zaletą tej metody jest to, że nie wymaga użycia żadnych środków chemicznych, które mogłyby być groźne dla ludzi i zwierząt. Mimo wszystko ozonowanie przeprowadza się w maskach całotwarzowych, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas używania generatora ozonu. Nasze maski do ozonowania gwarantują bezpieczeństwo i wygodę (system wentylacyjny zapobiega parowaniu wizjera) nawet podczas wielogodzinnego stosowania.

Mierniki stężenia ozonu

Stosując generatory ozonu koniecznie zaopatrz się w miernik stężenia ozonu, z pomocą którego błyskawicznie sprawdzisz poziom stężenia ozonu. To małe i poręczne urządzenie posiada przejrzyste i przyjazne dla użytkownika menu. Miernik stężenia ozonu sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stosujesz nasze ozonatory na zamówienie lub ozonatory samoobsługowe. Użycie miernika stężenia ozonu z pewnością ułatwi dokładną dezynfekcję.

Zainteresowała Cię oferta?

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl