Ozonator samoobsługowy

Ten ozonator ten to pierwsze tego typu urządzenie na świecie. Do jego uruchomienia wystarczy tylko prąd. Przeznaczony jest do ozonowania samochodów. Dzięki niemu istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu ozonowania samemu, we własnym zakresie, w myjni samochodowej, za niewielką cenę. Ozonator pozwala na oczyszczenie klimatyzacji oraz pozbycie się z samochodów wszelkich nieprzyjemnych zapachów bez użycia szkodliwych środków chemicznych. 

Urządzenie chronione patentem europejskim nr EP2644207

 

Zainteresowała Cię oferta?Zapraszamy do skorzystania z ozonatora samoobsługowego, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 05-420 Józefów, obok salonu Mitsubishi.

Wśród wielu rodzajów ozonatorów możemy wyróżnić m.in. ozonatory samoobsługowe, które usuną przykre zapachy oraz niebezpieczne bakterie i grzyby z wnętrza naszego samochodu. Generator ozonu do samochodu wykorzystuje bakteriobójcze i dezynfekujące właściwości ozonu, dzięki czemu skutecznie zabija wszystkie drobnoustroje, odpowiedzialne za alergie i infekcje u pasażerów auta.

Ozonator samochodowy a przykry zapach w aucie

Dokładnie wywietrzyłeś auto, odkurzyłeś dywaniki, wyprałeś tapicerki, użyłeś zapachowej zawieszki, a mimo to wciąż czujesz nieprzyjemny zapach? To znak, że pora użyć profesjonalnego ozonatora samochodowego z Fabryki Ozonu. Urządzenia z kategorii ozonatory samoobsługowe pozwolą Ci na długo zapomnieć o przykrej woni, a także oczyszczą klimatyzację z niebezpiecznych bakterii, grzybów i pleśni. Ozonowanie samochodu zlikwiduje chorobotwórcze patogeny i alergeny oraz poprawi samopoczucie wszystkich pasażerów.

Jak działają ozonatory samoobsługowe?

Samochodowe generatory ozonu przypominają nieco odkurzacz do auta. Jednak rura ozonatora ma zdecydowanie większą średnicę. Aby rozpocząć ozonowanie klimatyzacji w samochodzie, musisz wsunąć ją do auta przez lekko uchyloną szybę i włączyć obieg powietrza w środku. W ten sposób kabina napełni się czystym tlenem, powstałym na skutek rozbicia cząsteczek ozonu.

Jeśli zainteresowały Cię ozonatory samoobsługowe, koniecznie sprawdź pozostałe kategorie w naszym sklepie, np. niezbędne akcesoria do ozonatorów oraz ozonatory na zamówienie.

Zainteresowała Cię oferta?

Powrót do kategorii Produkty

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl