Generatory ozonu na zamówienie

Ozonator to urządzenie służące do oczyszczania i dezynfekcji powietrza w mieszkaniach, biurach, szpitalach oraz pomieszczeniach usługowo-handlowych. O ile ozonator do domu nie musi charakteryzować się dużą wydajnością, to rozwiązania dla przemysłu powinny działać z większą mocą. Dlatego w Fabryce Ozonu znajdziesz standardowe maszyny do ozonowania, jak i profesjonalne generatory ozonu na zamówienie. Ozonator na zamówienie zaprojektujemy i wykonamy w zgodzie z Twoimi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Wydajność generatorów ozonu na zamówienie

Ozonatory znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak i pomieszczeniach biurowych, usługowo-handlowych, medycznych czy magazynowych. Dzięki ozonowaniu oczyścimy powietrze z nieprzyjemnych zapachów, a co ważniejsze zdezynfekujemy je z niebezpiecznych bakterii, pleśni i grzybów.

Generatory ozonu muszą sprostać różnym problemom, dlatego w naszej ofercie znajdziesz urządzenia do ozonowania wykonane na zamówienie. W przypadku przemysłu i pomieszczeń szpitalnych niezwykle ważnym parametrem jest wydajność maszyn - im wyższa, tym szybciej przebiegnie ozonowanie i dezynfekcja powietrza.

Ozonatory na zamówienie dostępne online

Poszukujesz ozonatora, który sprosta nietypowym warunkom pracy? Już teraz kup polski ozonator na zamówienie! Przy okazji zaopatrz się we wszystkie niezbędne akcesoria do ozonatorów lub nasze ozonatory samoobsługowe - idealny sprzęt do odkażania klimatyzacji w samochodzie.

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl