Ozonowanie

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie ozonowania. Jest to metoda, która doskonale sprawdza się jako zabieg likwidujący nieprzyjemne zapachy powstałe wskutek pożarów czy powodzi, ale również w wyniku obecności grzyba i pleśni. W przypadku pożaru zapach spalenizny wnika głęboko w strukturę ścian mieszkania, co sprawia, że wyjątkowo trudno się go pozbyć. Przy zalaniach, np. w czasie powodzi, podłogi, ściany i meble po zetknięciu z wodą są narażone na wilgoć i mogą stać się doskonałym siedliskiem mikroorganizmów. 

Ozonowanie całkowicie niszczy drobnoustroje oraz ich formy przetrwalnikowe we wszystkich pomieszczeniach. 

Kolejnym zastosowaniem ozonowania jest dezynfekcja urządzeń, sprzętu i wyposażenia znajdującego się w budynku. Jest to świetny sposób na oczyszczanie klimatyzacji i wentylacji. Ta metoda nie wymaga stosowania środków chemicznych, które zostawiają produkty uboczne. Dlatego jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla środowiska i otoczenia.

Oferowane przez naszą firmę generatory ozonu to wyjątkowo skuteczne urządzenia, które są w stanie w bezpieczny sposób zupełnie zneutralizować brzydkie zapachy, powstałe po paleniu papierosów, remontach czy wynikające z obecności zwierząt. Nasz ozonator jest w stanie całkowicie zlikwidować źródło nieprzyjemnych zapachów.

 

Zainteresowała Cię oferta?

 

uslugi

Odpowiednio oczyszczone z drobnoustrojów czy alergenów powietrze znacząco zmniejsza ryzyko zachorowań na najczęściej występujące choroby takie jak grypa czy przeziębienie. Czyste i świeże powietrze w miejscach publicznych: biurach, szkołach, szpitalach, przychodniach to sposób na przetrwanie sezonu chorobowego. 

Ozon skutecznie niszczy większość najczęściej spotykanych alergenów, zapewniając swobodę oddychania alergikom nie tylko w sezonie letnim, ale również podczas zimy, kiedy częste wietrzenie mieszkania nie wchodzi w grę ze względu na niskie temperatury.

W zakresie naszych usług znajduje się również dezynfekcja klimatyzacji oraz wszystkich przewodów wentylacyjnych w budynkach. Dzięki takiemu zabiegowi jakość powietrza znacząco się poprawia, co skutecznie chroni przed zakażeniami górnych dróg oddechowych pracowników. Przekłada się to na zdrowie i komfort,a jednocześnie na bardziej wydajną pracę. Nasze usługi prowadzimy we wszystkich zakładach produkujących żywność, zajmujących się przetwórstwem żywności oraz hodowlanych.

 Zakres świadczonych przez nas usług:

  • Dezynfekcja – usuwanie bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, alergenów,
  • Dezodoryzacja – usuwanie nieprzyjemnych, uporczywych zapachów (stęchlizna, dym papierosowy, spalenizna, zapachy odzwierzęce),
  • Ozonowanie – odświeżanie i dezynfekcja wnętrz (biura, domy, szpitale, sanatoria, przychodnie, restauracje, bary, lodziarnie, puby, szkoły, ośrodki sportowe, siłownie, baseny),
  • Ozonowanie środków transportu – samolotów, samochodów, statków, autokarów, pociągów.

    Usługi ozonowania są przeprowadzane przez wykwalifikowanych pracowników naszymi profesjonalnymi generatorami ozonu. Stężenie ozonu jest dobierane zawsze indywidualnie w zależności od problemu, którego chcemy się pozbyć.

W ramach dodatkowych usług możemy przeprowadzić w sposób bezpieczny i profesjonalny dezynsekcję oraz deratyzację.

Nasze usługi zalecamy wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu własnym, zatrudnionych pracowników oraz na czystych, pachnących świeżym, wiosennym powietrzem wnętrzach.

Zainteresowała Cię oferta?

Ozonowanie po pożarze

Ozonowanie po pożarze w Poznaniu pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie zapachu spalenizny. Dezynfekcja ozonem trwale usuwa nieprzyjemne zapachy. W ciągu jednej nocy jesteśmy w stanie przywrócić obiekt do użyteczności.

Ozonowanie po powodzi

Ozonowanie po powodzi i zalaniu obejmuje dezynfekcję powietrza i powierzchni oraz odgrzybianie i zlikwidowanie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny. Ozonowanie skutecznie usuwa pleśń i zarodniki grzybów.

Ozonowanie przedszkoli, żłobków i szkół

Ozon szybko i skutecznie usuwa drobnoustroje, ograniczając zachorowanie dzieci. Dodatkowo ozonowanie przedszkoli, żłobków i szkół w Poznaniu pozwala usunąć alergeny oraz wyeliminować nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie w celu dezynfekcji

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi do dezynfekcji zarówno powietrza, jak i każdej powierzchni. Ozonowanie pozwala usunąć drobnoustroje, w tym ich formy przetrwalnikowe.

Odświeżanie pokojów w hotelach, motelach, pensjonatach

Ozonowanie hoteli, moteli czy pensjonatów w Poznaniu to świetny sposób na odświeżenie pokojów gościnnych. Po ozonowaniu powietrze jest czyste i świeże dla nowych wypoczywających klientów. Proces przy użyciu ozonu pozwala usunąć wszelkie zapachy i zdezynfekować wszystkie powierzchnie.

Usuwanie zapachu po papierosach

Ozon skutecznie i trwale usuwa woń dymu papierosowego z pomieszczeń. Ozonowanie domu w Poznaniu jest pomocne na przykład wtedy, gdy chcemy pozbyć się zapachu w mieszkaniu, np. po poprzednim właścicielu/lokatorze.

Ozonowanie pojazdów transportu publicznego

Ozonowanie pojazdów transportu publicznego obejmuje odkażenie i odświeżenie wnętrza pojazdu, aby pasażerowie mogli podróżować w komforcie.

W naszej ofercie znajduje się również odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji samochodowej w Poznaniu.

Usuwanie zapachów po remoncie

Ozonowanie po remoncie likwiduje nieprzyjemne zapachy po farbach, klejach. Ozon skutecznie radzi sobie z formaldehydem - trwale go niszczy pozostawiając czyste i zdrowe powietrze.

Ozonowanie po kwasie masłowym

Ozonowanie po kwasie masłowym pozwala na usuwanie uporczywej woni kwasu masłowego.

Ozonowanie po zmarłym

Ozon usuwa nieprzyjemny zapach po zmarłym oraz skutecznie niszczy wszystkie drobnoustroje zagrażające zdrowiu.

Neutralizacja alergenów

Ozonowanie pozwala na usuwanie alergenów. Ozon reaguje z alergenami, neutralizując je. Ozonowanie to świetny sposób na neutralizację alergenów na przykład w domu.

 

Zainteresowała Cię oferta?

 

Zapoznaj się z naszą ofertą:

 

 

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl