Produkty

Oczyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń z niebezpiecznych bakterii, zarodników pleśni czy alergenów wymaga użycia specjalnego sprzętu. Profesjonalne ozonatory, które oferuje Fabryka Ozonu, doskonale się do tego nadadzą! Dzięki naszym urządzeniom do ozonowania poprawisz jakość powietrza w mieszkaniu, biurze, pokoju hotelowym, pomieszczeniu medycznym czy chłodni.

Profesjonalne ozonatory do mieszkań i firm

Jesteśmy profesjonalnym producentem ozonatorów powietrza, które sprawdzą się w mieszkaniach, jak i przestrzeni biurowej czy przemysłowej. Oferujemy najlepsze, polskie generatory ozonu, które wyróżniają się:

  • wysoką wydajnością,
  • trwałością i najwyższą jakością elementów,
  • bezawaryjną pracą,
  • niezwykle prostą obsługą,
  • gotowością do pracy w trybie ciągłym.

Nasza szeroka oferta obejmuje standardowe urządzenia ozonujące, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych czy mieszkaniach. Wśród naszych propozycji znajdziesz też ozonator samoobsługowy do samochodu, dzięki któremu usuniesz z auta przykre zapachy, a także oczyścisz klimatyzację z pleśni i bakterii. Stałym elementem asortymentu Fabryki Ozonu są również niezbędne akcesoria do ozonatorów, np. maski ochronne z filtrem oraz mierniki stężenia ozonu.

Oprócz standardowych maszyn do ozonowania oferujemy specjalistyczne ozonatory na zamówienie, które spełniają indywidualne oczekiwania klientów. Tworzymy instalacje umożliwiające ozonowanie wody i ścieków, a także całe systemy uwzględniające potrzeby zakładów przemysłowych.

 

Zainteresowała Cię oferta?

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl