Generatory ozonu

Ozonator to urządzenie, dzięki któremu odświeżysz powietrze, a także oczyścisz je z niebezpiecznych bakterii, pleśni i grzybów. Taka maszyna do ozonowania wytwarza ozon, który posiada doskonałe właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Poza tym dobrej jakości generator ozonu skutecznie zlikwiduje przykre i nieprzyjemne zapachy, których nie sposób usunąć innymi metodami. W naszym sklepie internetowym Fabryka Ozonu znajdziesz różnego rodzaju ozonatory powietrza, które dokładnie oczyszczą powietrze zarówno w pomieszczeniach przemysłowych, jak i w Twoim domu.

 

Zainteresowała Cię oferta?

 

Czym są ozonatory?

Ozonatory, inaczej generatory ozonu, to urządzenia przeznaczone do produkcji ozonu z powietrza lub tlenu. Technologia ta zdobywa coraz większą popularność, ponieważ ozon ma wiele zastosowań, przede wszystkim w dezynfekcji, oczyszczaniu powietrza oraz wody. Odpowiedni generator ozonu przekształca tlen w ozon, który dzięki swoim właściwościom bakteriobójczym skutecznie eliminuje bakterie, wirusy i grzyby. Wielu z nas słyszało o ozonowaniu jako skutecznej metodzie walki z niechcianymi zapachami, pleśnią czy alergenami. Dlatego właśnie urządzenia ozonujące cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. W ofercie naszego sklepu dostępne są urządzenia ozonujące o różnej wydajności – od małych maszyn do ozonowania po ozonatory dużej wydajności, które możesz wykorzystywać nawet w bardzo dużych pomieszczeniach do 2000 m³. 

Ozonatory do domu i mieszkania

Oferowane przez nas ozonatory powietrza są całkowicie bezpieczne dla organizmu człowieka i zwierząt. To dlatego nasze produkty doskonale nadają się do odgrzybiania, dezynfekcji i usuwania przykrych zapachów wewnątrz domu czy mieszkania. Stosując profesjonalne generatory ozonu, zyskasz sterylność i czystość w każdym pomieszczeniu. Na ozonowanie domu powinny zdecydować się w szczególności te osoby, które miewają problemy z alergiami i infekcjami dróg oddechowych.

Profesjonalne ozonatory dla przemysłu

Generatory ozonu znajdują zastosowanie w mieszkaniach, ale równie często są używane w biurach, pokojach hotelowych, magazynach, pomieszczeniach medycznych, chłodniach i obiektach usługowo-handlowych. Ozonatory powietrza można też wykorzystać przy dezynfekcji artykułów spożywczych czy klimatyzacji samochodowej. W tym przypadku świetnym wyborem będzie ozonator samoobsługowy, który z łatwością usunie nieprzyjemny zapach w aucie. 

Dla osób, które poszukują ozonatorów o dużej wydajności, przygotowaliśmy ofertę specjalną – ozonatory na zamówienie. Z nimi dokładnie oczyścisz powietrze w większych pomieszczeniach, jak hale, biura czy pomieszczenia medyczne. Rodzaj, wielkość i wydajność tego typu urządzenia dopasujemy do Twoich potrzeb i wymagań, byś miał pewność, że działa on dokładnie tak, jak chcesz. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie zobacz akcesoria do ozonatorów – niezbędne przy każdej dezynfekcji z użyciem ozonu.

Postaw na jakość oraz bezpieczeństwo i wybierz ozonatory z Fabryki Ozonu

Choć ozonatory powietrza to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń, warto zaznaczyć, że potencjał ozonowania jest znacznie szerszy. Technologia ta pozwala na dezynfekcję powierzchni, oczyszczanie wody czy nawet eliminację pasożytów w żywności. Zastosowania są praktycznie nieograniczone, a ozonowanie to odpowiedź na wiele współczesnych wyzwań związanych z dbałością o zdrowie i czystość w naszym otoczeniu. Przejrzyj ofertę sklepu Fabryka Ozonu i dobierz generator ozonu, który spełni Twoje wymagania.

 

Zainteresowała Cię oferta?

 

Sprawdź również:

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl