Jak pozbyć się uporczywego zapachu po pożarze i zadymieniu?

Szukasz informacji o tym jak pozbyć się zapachu spalenizny po pożarze? Przeczytaj ten artykuł i zobacz, że ozonowanie pomoże Ci usunąć zapach, ale też zdezynfekować miejsce. Pod wpływem ozonu następuje likwidacja bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i innych szkodliwych drobnoustrojów.

 

Jak pozbyć się zapachu spalenizny po pożarze?

Pożar już chyba każdemu kojarzy się z wielką tragedią. Niejednokrotnie tracimy dorobek życia, kiedy spali się mieszkanie, dom czy obiekt firmowy. Nawet, kiedy uda nam się otrząsnąć z traumy, posprzątać, zrobić remont, wyposażyć na nowo wszystkie pomieszczenia, pozostaje coś jeszcze....

To zapach spalenizny. Woń, która wniknęła głęboko w ściany, meble i sprzęty ocalałe w pożarze. Jak usunąć nieprzyjemny zapach, kiedy ciągłe wietrzenie i maskowanie odświeżaczami powietrza nie pomaga? Istnieje tylko jeden skuteczny sposób na pozbycie się uciążliwego zapachu. Możemy w bezpieczny, szybki i skuteczny sposób go zlikwidować przez ozonowanie. Musimy tutaj zaznaczyć, że jest to naprawdę jedyna metoda, która całkowicie usunie nieprzyjemny odór po spaleniu, czy zadymieniu. Ozonowanie bazuje na wykorzystaniu utleniających właściwości ozonu w zabiegach dezynfekcji oraz dezodoryzacji.

 

Jak przygotować pomieszczenie do ozonowania po pożarze?

Pamiętajmy, że pomieszczenia, które zostały potraktowanie przez ogień czy zadymienie, muszą być wcześniej posprzątane. Usunąć należy wszelkie spalone i nadpalone przedmioty oraz elementy konstrukcyjne. Ozonowanie jest ostatnim etapem usuwania skutków po pożarze, i w większości przypadków jego koszt jest zwracany przez ubezpieczyciela.
Jeśli chcesz pozbyć się zapachu spalenizny, zgłoś się do profesjonalnego zespołu. W naszej firmie używamy zaawansowanych technologicznie i bardzo wydajnych generatorów ozonu. Potrzebne jest wysokie stężenie by uzyskać najlepsze efekty. Cały proces jest przez nas monitorowany (mierzymy stężenie specjalistycznym miernikiem). Potrafimy przywrócić czyste i świeże powietrze już w ciągu jednej nocy podczas specjalistycznego ozonowania po pożarze

 

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl