Jakiego używamy sprzętu?

Od wielu lat jesteśmy producentem profesjonalnych generatorów ozonu, które wykorzystywane są w przemyśle i sektorze usługowym. Daje nam to możliwość nieograniczonego dostępu do najlepszego sprzętu na rynku oraz jesteśmy na bieżąco z nowościami technologicznymi i postępującymi badaniami pod kątem wykorzystania ozonu - dzięki czemu staliśmy się liderem w branży. Urządzenia pod nazwą Trioxygen zbudowane są z najwyższej jakości komponentów, które dobrane zostały z myślą o pracy ciągłej, bezawaryjnego działania a zarazem prostej obsługi. Zastosowanie elektrody wyładowań koronowych gwarantuje wysoką wydajność ozonatora. Produkujemy generatory o wydajności od 5 gramów (produkują 5 gramów ozonu w ciągu godziny) do 40 gramów. Są to urządzenia przenośne. Dostępne w ofercie są także ozonatory stacjonarne Typ 70, będące urządzeniem samoobsługowym do ozonowania pojazdów.

Podczas wykonywania naszych usług korzystamy również ze specjalistycznego miernika stężenia ozonu w powietrzu firmy Drager, co pozwala na ciągły monitoring ilości produkowanego ozonu. Możemy w ten sposób osiągnąć określony pułap ozonu w powietrzu.

Prowadzimy także szkolenia i konferencje dotyczące przeprowadzania zabiegu ozonowania oraz zastosowania ozonu w różnych gałęziach przemysłu.

Odwiedź naszą stronę: https://trioxygen.com.pl/

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl