Odgrzybianie klimatyzacji Warszawa

Oferujemy skuteczne odgrzybianie klimatyzacji w Warszawie. Jeśli chcesz oczyścić przewody wentylacyjne i odgrzybić klimatyzację w aucie, warto wykorzystać ozotonatory. Dysponujemy nowoczesnymi sprzętami, dzięki którym ozonowanie przebiega nie tylko sprawnie, lecz także bezpiecznie. Wielu kierowców zastanawia się też czy w ramach oczyszczania swojego pojazdu można zamówić profesjonalnee usuwanie zapachów w Warszawie. Ozonowanie ma również funkcje dezodoryzacyjne, dlatego odpowiedź brzmi: tak!

 

Zainteresowała Cię oferta?

 

Profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji w Warszawie

 

Odgrzybianie klimatyzacji przy pomocy ozonatora usuwa grzyby w 100% razem z innymi bakteriami i pleśnią. Realizowana przez nas dezynfekcja ozonem w Warszawie i okolicy to:

  • całkowita skuteczność,
  • praca ozonatorów w trybie ciągłym,
  • bezawaryjne działanie sprzętu,
  • konkurencyjne ceny usługi.

 

Sprawdzona metoda potwierdzona badaniami

 

Ozon ma właściwości uletniające, dlatego tak chętnie wykorzystuje się go w zabiegach odgrzybiania, dezynfekcji i usuwania nieprzyjemnych zapachów - zarówno w samochodzie, jak i w domu czy przestrzeniach publicznych. Przy okazji odgrzybiania, zawodowo realizujemy usuwanie alergenów w Warszawie - w tym np. sierści zwierząt, pyłków, kurzu i roztoczy, które gromadzą się we wnętrzu samochodu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do przeglądania pozostałych zakładek na naszej stronie i kontaktu z zespołem.

 

Zainteresowała Cię oferta?

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl