Ozonowanie mieszkania Warszawa

Nieprzyjemny zapach w mieszkaniu może być spowodowany wieloma czynnikami - palenie papierosów, obecność zwierząt czy niedawne malowanie mogą wywołać przykrą woń w pomieszczeniach. Skutecznym sposobem na ich usunięcie jest ozonowanie mieszkań w Warszawie, które wykona dla Ciebie nasz doświadczony zespół. Ozonowanie to technika bezpieczna dla ludzi i zwierząt, która likwiduje, a nie maskuje, nieprzyjemne zapachy.

Zainteresowała Cię oferta?

Ozonowanie mieszkania - dlaczego warto?

 

Nasza firma przeprowadza profesjonalne ozonowanie mieszkań w Warszawie, jak i innych miastach w Polsce. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne i skuteczne generatory ozonu, dlatego nasze usługi cieszą się bardzo dobrą opinią wśród Klientów z Warszawy.

Dlaczego warto zdecydować się na ozonowanie mieszkania? Przede wszystkim ze względu na zdrowie i samopoczucie domowników. Ozonatory odpowiadają nie tylko za usuwanie zapachu po papierosach, ich zadaniem jest również zlikwidowanie:

  • grzybów i pleśni,
  • alergenów i roztoczy,
  • chorobotwórczych wirusów i bakterii.

Z tego względu do zastosowania ozonatorów szczególnie zachęcamy osoby, które walczą z różnymi alergiami lub często skarżą się na infekcje dróg oddechowych. Na nasze usługi warto zdecydować się również po zakończeniu prac remontowych, wtedy na pewno zainteresuje Cię ozonowanie po remoncie.

Niezależnie od przyczyn możesz być pewien, że po wizycie naszego zespołu powietrze w Twoim mieszkaniu w Warszawie będzie czyste, zdezynfekowane i odświeżone.

Zainteresowała Cię oferta?

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl