Ozonowanie siłowni Warszawa

Ozonowanie siłowni i klubów fitness to proces, który ma dwie funkcje. Z jednej strony skutecznie niszczy drobnoustroje chorobotwórcze, zarodniki grzybów, pleśń i bakterie. Z drugiej eliminuje przykre zapachy. Dezynfekcja i dezodoryzacja za pomocą ozonowania to najskuteczniejsze metody zadbania o komfortowe i bezpieczne warunki. Jeśli prowadzisz siłownię lub klub fitness na terenie Warszawy, skontaktuj się z naszym zespołem. 

 

Ozonowanie siłowni i klubów fitness w Warszawie

 

Skupiska ludzi i wysiłek fizyczny sprzyjają namnażaniu i rozprzestrzenianiu się bakterii. Profesjonalne ozonowanie siłowni zmniejsza natomiast ryzyko zachorowań. Czy wiesz, że stosowanie dezynfekcji nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale też wpływa na wizerunek prowadzonego przez Ciebie miejsca? Klienci znacznie chętniej odwiedzają te siłownie i kluby, w których mają pewność stosowania dobrych metod.

Skontaktuj się z naszą firmą w Warszawie i umów ozonowanie w dogodnym czasie. Zapraszamy też do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi działania ozonu i galerią zdjęć z dotychczasowych prac. Działamy też w szkołach, przedszkolach, restauracjach, biurach, szpitalach i wielu innych miejscach spotkań dużych grup ludzi.

 

Zainteresowała Cię oferta?

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl