Posiadasz domek letni, wakacyjny?

Zimą zwykle nie odwiedzamy domków/domów letnich (letniskowych), co za tym idzie, nie ogrzewamy ich. W takich warunkach do wnętrza wchodzi wilgoć, zaczyna rozwijać się grzyb. Jest to środowisko, w którym pełno zarodników pleśni, a towarzyszy im niechciany zapach stęchlizny. Próbujemy wietrzyć pomieszczenia, stosujemy odświeżacze. Jest to walka z wiatrakami, zapach z zimy zostaje. Co gorsza, zmieszany z zapachami odświeżaczy.


Jesienne, chłodne dni zmuszają gryzonie, takie jak myszy czy szczury, do szukania schronienia na zimę. Domki letnie są idealnym miejscem na przeczekanie mrozów. Niestety ich obecność nie ogranicza się jedynie do grzecznego mieszkania. Zostawiają odchody, oddają mocz. Zapach powstający przy tym jest bardzo uporczywy i brzydki. Chcemy się go pozbyć postępując jak zwykle - wietrzenie i odświeżacze. Efekt - żaden.


Błyskawicznym, skutecznym i bezpiecznym sposobem jest ozonowanie. Dzięki generatorowi ozonu już w 3 godziny jesteśmy w stanie usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy (zostają one kompletnie zneutralizowane, a nie przykryte zapachem odświeżacza). Zniszczone zostaną również drobnoustroje (bakterie, wirusy), a także zarodniki pleśni i alergeny.


Uzyskujemy czyste, świeże i zdrowe powietrze i otoczenie, w którym miło i komfortowo spędzimy wakacyjne dni.

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl