Przedszkole wolne od zarazków

Czy wiesz dlaczego ozonowanie przedszkola jest takie ważne? Zastanawiasz się czy ozonator powietrza w przedszkolu jest bezpieczny dla dzieci i opiekunów? Przeczytaj ten tekst, aby mieć ugruntowaną wiedzę i świadomość korzyści, jakie daje ozonowanie pomieszczeń. 

 

Ozonowanie przedszkola to najlepsza metoda dezynfekcji

Każdy z nas codziennie narażony jest na działanie szkodliwych drobnoustrojów, wirusów oraz bakterii. Są one, zarówno w naszych domach, pojazdach komunikacji miejskiej, jak i miejscach pracy. Ich liczba w dużej mierze uzależniona jest od zagęszczenia populacji oraz obiektu, w którym ono występuje. Do miejsc szczególnie niebezpiecznych zaliczają się żłobki, przedszkola oraz szkoły. Dlaczego? 

Duża liczba osób mająca styczność z tymi samymi przedmiotami często przyczynia się do powstawania chorób oraz infekcji. Jedno zarażone dziecko zostawiając ślinę, np. na zabawkach, jest w stanie zarazić całą grupę. W takiej sytuacji ozonowanie przedszkola staje się oczywistym rozwiązaniem. To zabieg mający na celu zniszczenie drobnoustrojów, bakterii, wirusów oraz form przetrwalnikowych. Prawdą jest, że istnieją różne metody dezynfekcji, ale to ozonowanie w przedszkolu jest najlepszą z nich. Ozon rozkłada się do tlenu, nie pozostawiając po sobie (poza świeżym powietrzem) żadnych szkodliwych produktów. Profesjonalny ozonator powietrza do przedszkola jest też bezpieczny dla ludzi.

 

Regularność jest ozonowania kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa

Regularne ozonowanie przedszkola skutecznie zapobiega infekcjom oraz zakażeniom. Co najważniejsze, ozon jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i może być stosowany w pomieszczeniach użytkowych, z których korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci. Ozon skutecznie oczyszcza nie tylko pomieszczenia, ale także znajdujące się w nich wyposażenie, takie jak meble, zabawki, dywany oraz wszystkie inne dostępne przedmioty. Dodatkowo ozonowanie w przedszkolu eliminuje nieprzyjemne zapachy oraz alergeny.

 

Ozonowanie przeprowadzane przez specjalistów

Dezynfekcja ozonem przedszkoli oraz żłobków jeszcze nigdy nie była tak skuteczna. Dzięki bardzo wydajnym generatorom ozonu służącym do ozonowania, jesteśmy w stanie w krótkim czasie dokładnie odkazić pomieszczenia o bardzo dużej powierzchni.

Zapraszamy do współpracy! 

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl