Remonty, remonty, remonty...

Sezon remontowy w pełni. Farby, lakiery, płytki, nowe meble - jednym słowem sama "chemia". Jak pozbyć się intensywnych zapachów, które często powodują nawet bóle głowy i trudności ze snem?

Remontujemy mieszkanie - rusza cała machina robót. Odbieramy mieszkanie/dom od dewelopera - zaczynamy je wykańczać. Gładź na ściany, potem gruntowanie i farba na koniec. Podłoga - płytki albo panele. Następnie nowe meble, sprzęty, itd. Mieszanka mocnych zapachów farb, lakierów, klejów... Opary tej całej chemii mogą powodować bóle głowy, zawroty, mdłości. Uwalniane zapachy to nie tylko zwykła woń, to szkodliwe i toksyczne związki. Dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa należy pozbyć się tych związków z pomieszczeń, dzięki generatorom ozonu.

Pomocne jest bardzo ozonowanie pomieszczeń po remoncie. Nie tylko pozbędziemy się zapachów. Zneutralizowane zostaną też szkodliwe związki z powietrza i wszystkich powierzchni w mieszkaniu. Dodatkowo usunięte zostaną ewentualne wirusy, bakterie, alergeny i zarodniki pleśni.

Dzięki generatorom ozonu zyskujemy czyste, zdrowe i bezpieczne otoczenie, do którego możemy się wprowadzić i przebywać w komforcie. Bez zapachów, które przypominają ciągle o zakończonym horrorze remontowym :)

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl