Usuwanie alergenów Warszawa

Fabryka Ozonu oferuje usuwanie alergenów w Warszawie i okolicy. Tym samym zapobiega nieprzyjemnym dolegliwościom ze strony każdego z układów organizmu, który może zareagować na obecność alergenów. Skuteczna eliminacja alergenów wymaga pracy doświadczonego zespołu i zastosowania nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu

Alergia to nadwrażliwość, uczulenie wywoływane obcą substancją, zwaną alergenem. Jest to patologiczna odpowiedź tkanek na alergen, dająca reakcję układu immunologicznego. W organizmie powstają wtedy przeciwciała, które łączą się z antygenem - proces ten prowadzi do powstania ogniska zapalnego. Najczęstsze objawy alergii to: katar, łzawienie oczu, a w silniejszej alergii wstrząs anafilaktyczny, a nawet śmierć uczulonego.

Usuwanie alergenów (z mieszkania lub przestrzeni publicznych) jest ważne, ponieważ alergia została zakwalifikowana do grupy chorób cywilizacyjnych. W samej Polsce cierpi na nią około 30% społeczeństwa.

Zainteresowała Cię oferta?


Coraz więcej osób jest uczulonych na sierść zwierząt, pyłki roślin, zarodniki pleśni, grzybów, także roztocza kurzu domowego. Każdy z nas zna zapewne jakiegoś alergika, który uskarża się na dolegliwości związane z jego przypadłościami.

Fachowa eliminacja alergenów powinna odbywać się przede wszystkim w środowiskach domowych, ale także miejscach publicznych: w przedszkolach, szkołach, domach kultury, urzędach. Wiele osób doświadcza uczulenia na kurz, a raczej na roztocza (niewielkie pajęczaki żyjące w kurzu) - dokładniej na ich odchody. Wysoka temperatura oraz wilgoć to idealne warunki bytowe dla ich rozwoju. Przyczyniają się do tego także słaba wentylacja i brak wietrzenia pomieszczeń. Objawy alergii na kurz domowy znacznie nasilają się podczas odkurzania, a pora roku, podczas której dolegliwości są większe , to okres jesienno - zimowy.

Alergia podczas codziennych czynności jest dokuczliwa, ale regularne usuwanie alergenów może podnieść jakość życia. Uczulona osoba unika możliwości wystąpienia reakcji alergicznej, co wyklucza ją też często z życia rodzinnego i społecznego. Farmakologia może działać doraźnie lub profilaktycznie, dlatego najlepszą formą walki jest sięgnięcie do źródła. Zbagatelizowane usuwanie alergenów i brak leczenia staje się przyczyną atopowego zapalenia skóry (AZS) i prowadzi do astmy oskrzelowej. Niektórym osobom wydaje się, że alergia na kurz wymaga częstego odkurzania "na mokro": prania dywanów, tapicerki, firan, częstej zmiany pościeli, używania środków chemicznych na roztocza. A jednak można prościej, łatwiej, szybciej...

Skuteczna eliminacja alergenów to ozonowanie. To właśnie ozonowanie jest sposobem na zlikwidowanie wszystkich alergenów, które mamy w mieszkaniu. Jedynym "skutkiem ubocznym" tego zabiegu jest świeży zapach, przypominający czyste powietrze po burzy. Już przy niewielkim stężeniu ozonu jesteśmy w stanie pozbyć się roztoczy kurzu domowego, także zarodków pleśni, grzybów czy pyłków roślin, które wtargnęły przez otwarte okno do naszego wnętrza. Możesz zlecić usuwanie nieprzyjemnych zapachów w Warszawie naszej doświadczonej firmie i w ten sposób zadbać o siebie i swoje otoczenie. 


Ozonowanie to zabieg, który wystarczy przeprowadzać raz w miesiącu, aby uzyskać zamierzony efekt (cyk życia pokolenia roztoczy wynosi 4 tygodnie).

Ozonowanie jest zatem najlepszym i najłatwiejszym sposobem na świeże, czyste i bezpieczne powietrze w naszym mieszkaniu. Sprawdź też pozostałe usługi - jeśli bardziej interesuje Cię np. dezynfekcja w Warszawie lub okolicznych miejscowościach, zapoznaj się z jej działaniem i skutecznością. 

Zainteresowała Cię oferta?

Trioxygen

Przedpole 1 lok. 12; 02-241 Warszawa

Dział handlowy

+48 600 096 101 |

+48 601 767 775

ozone@trioxygen.pl
Ozonowanie

+48 600 096 101

ozonowanie@trioxygen.pl